Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

* * Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler yeni üyelik sisteminde talep edilmektedir.

* * Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bilgileriniz ürün teslimatı amacı kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.

* * Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde taleo edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

* * Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler  kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

* * Üyelik sistemin amacı : Sitemizde online satış yoktur. Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.

* * Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

* * Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

* * ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

* * ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi‘nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama,  yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketibu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

* * Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web  Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile  ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik  ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. sorumlu değildir.

* * ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

* * Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir.

* * * * Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen  konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.